ART Company | Łódź
Zamknięte teraz 09:00 - 21:00
Poniedziałek | - |
Wtorek | - |
Środa | - |
Czwartek | - |
Piątek | - |
Sobota | - |
Niedziela | - |
Usługi i Cennik
Zespół
Opinie Klientów
O Nas
ART Company to barber zlokalizowany przy Adama Próchnika 29, Łódź. barber oferuje szeroki zakres usług, w tym przycinanie brody, golenie, strzyżenie włosów.
ART Company godziny otwarcia Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota 09:00 - 21:00 i Niedziela 10:00 - 21:00 .
Aby dokonać rezerwacji zadzwoń pod numer +48 791 723 628.
Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poinformujesz ART Company, o znalezieniu ich przez naszą platformę do rezerwacji wizyt belliata.pl.
Adama Próchnika 29 Łódź 90-708 Jak dojechać
Informacje
Metody płatności
Gotówka, Karta Kredytowa
Polityka Rezygnacji
W ART Company cenimy czas i potrzeby każdego klienta. Aby zapewnić jak najlepszą obsługę, prosimy o odwołanie wizyty z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Nieodwołane wizyty lub odwołane z krótszym wyprzedzeniem będą wiązały się z opłatą w wysokości 100% kosztów zarezerwowanych usług.
Polityka Spóźnień na Wizytę
W ART Company klienci spóźniający się więcej niż 15 minut mogą być zmuszeni do zmiany terminu wizyty i poniesienia opłaty w wysokości 100% kosztu zarezerwowanych usług.
Jeśli przewidujesz spóźnienie, zadzwoń wcześniej. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
Skontaktuj się z nami pod numerem +48 791 723 628.
Najczęściej zadawane pytania o ART Company
Jakie są godziny otwarcia ART Company?
ART Company godziny otwarcia to Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota 09:00 - 21:00 i Niedziela 10:00 - 21:00 .
Jak dokonać rezerwacji w ART Company?
Możesz zarezerwować wizytę w ART Company dzwoniąc pod numer +48 791 723 628. Sugerujemy, aby zadzwonić z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że możesz zarezerwować termin, który najbardziej Ci odpowiada.