ZA DARMO - BEZ UMOWY I ZOBOWIĄZAŃ

Oprogramowanie dla Masażysty dla Twojego Biznesu

Aplikacja do rezerwacji dla masażystów, POS, powiadomienia o klientach i wiele więcej.

Bez kosztów konfiguracji lub umowy
Zacznij zarządzać swoim masażystą w ciągu zaledwie 15 minut

program dla masażysty

Rezerwacja wizyt online, której zaufali włąściciele salonów masażu w Polsce

Dzięki Belliacie otrzymujesz dostęp do oprogramowanie dla masażystów, który pomaga masażystom w rezerwacji wizyt, tworzeniu grafików pracowniczych i wysyłaniu przypomnień do klientów. Możesz planować godziny pracy masażystów, korzystać z intuicyjnych i szybkich rozwiązań rezerwacji online (aplikacja dla klientów salonów masażu), zwiększać przychody dzięki kampaniom marketingowym SMS oraz programom lojalnościowym i nie tylko. Nasze oprogramowanie dla masażystów pomaga Ci zaoszczędzić czas i skupić się na tym, co robisz najlepiej - dostarczaniu najlepszej jakości obsługi klienta.

Oszczędzaj czas dzięki prostemu oprogramowaniu do rezerwacji wizyt w salonie masażu od Zolmi. Pozyskaj nowych klientów dla Twojego salonu masaży dzięki platformie do rezerwacji wizyt online Belliata w pełni zintegrowanej z systemem rezerwacji Zolmi

oprogramowanie dla masażysta

Jak działa Belliata

oprogramowanie dla masażysta

Szukasz oprogramowania dla salonów masażu?

Szukasz kalendarza dla masażystów, aby łatwo dodać rezerwacje klientów i godziny pracy masażystów?

Twoje oprogramowanie dla salonów masażu od Zolmi jest pełne inteligentnych funkcji:

 • Rezerwacja wizyt na swojej stronie internetowej
 • Możliwość kolorowego oznaczania usług
 • Funkcja szybkiej zmiany rezerwacji
 • Blokowanie zasobów podczas rezerwacji usługi masażu
 • Planowanie masażystów z uwzględnieniem przerw, szkoleń i urlopów
oprogramowanie dla masażysta

System rezerwacji online dla gabinetów masażu

Zwiększ efektywność zarządzania zapasami dla masażystów

Dzięki naszemu systemowi POS dla masażystów możesz przyjmować płatności online w czasie rzeczywistym, łatwo zarządzać zapasami i oferować szybkie rozliczenie wykonanych usług masażu:

 • Możliwość zarządzania i śledzenia zapasów
 • Sprzedawaj produkty detaliczne bez rezerwacji
 • Wykorzystaj automatyzację liczenia zapasów
 • Rejestruj sprzedaż przez masażystę
 • Otrzymuj raporty dotyczące prowizji masażysty
program masażysta darmowy
program do zarządzania masażysta

Przypomnienia o wizytach

Chcesz zmniejszyć liczbę nieodebranych wizyt na masażu nawet o 70%?

Wysyłaj klientom przypomnienia o umówionych spotkaniach i potwierdzenia rezerwacji o zbliżającym się terminie masażu. Zmniejsz liczbę nieobecności i odzyskaj utracone przychody. Podnieś jakość obsługi klienta - spraw żeby Twój gabinet masażu stał się bardziej przyjazny dla klienta dzięki aplikacji mobilnej do rezerwacji wizyt online

Przypomnienia przez e-mail

Belliata pozwala na wysyłanie darmowych przypomnień o rezerwacjach mailowych do klientów na 24 godziny przed umówioną wizytą. Twoi klienci mogą łatwo potwierdzić, odwołać i przebukować swoje spotkania, co daje Ci wystarczająco dużo czasu na wypełnienie luki w kalendarzu nowym klientem.

Przypomnienia SMS

Zmniejsz liczbę nieobecności w Twoim gabinecie masażu dzięki przypomnieniom SMS, które są zawarte w planie premium Belliata.

program do zarządzania masażysta

Nasze oprogramowanie dla masażystów współpracuje z

Łatwo dodaj rezerwację online do swojej

Weebly Logo
WordPress Logo
Wix Logo
Facebook Logo

Planowanie masażu dzięki nowoczesnym funkcjom oprogramowania dla salonów masażu

Szukasz najlepszego oprogramowania dla masażysty?
Robimy to łatwo dla Ciebie

Kalendarz masażysty

Mamy na celu uproszczenie, jak skutecznie można zorganizować masażysta planowania, w tym czas wolny, dodać rezerwacje do kalendarza spotkań i przełożyć klientów, jeśli muszą przenieść swoje masaże

Rezerwacja Online

Coraz więcej klientów oczekuje, że będą mogli zarezerwować swoje spotkania masażu online. Z naszego łatwego w użyciu narzędzia online terminarz, oznacza rezerwacji klientów online 24/7 bezpiecznie za pośrednictwem strony internetowej, a nawet strony Facebook

Przypomnienia o wizytach

Zmniejsz nieobecności i późne odwoływanie wizyt w Twoim gabinecie masażu. Skorzystaj z automatycznych potwierdzeniach rezerwacji SMS, przypomnień o wizycie SMS oraz potwierdzeń o zmianie terminu rezerwacji lub jej odwołaniu.

Karty Klienta

Chcesz poznać swoich najbardziej lojalnych lub najwięcej wydających klientów? Nasze narzędzia do zarządzania klientami umożliwiają łatwy dostęp do danych klientów masażysty, w tym ich historii zakupów i rezerwacji. Możesz nawet dodać przypomnienia o urodzinach do swoich rekordów klientów.

Pos dla salonu masażu

Chcesz zwiększyć swoje dochody? Sprzedawaj swoim klientom dodatkowe produkty, pakiety i członkostwa, korzystając z naszego rozwiązania POS dla masażystów. Możesz również mieć lepszą kontrolę nad zapasami dzięki raportom i prowizjom dla masażystów. Nie zapomnij, aby Twój personel podpowiadał klientom w kwestii sprzedaży detalicznej.

Działa na iPad, Mac i iPhone

Nasze oprogramowanie dla masażystów i aplikacja doskonale współpracują z systemami iOS i Android, umożliwiając korzystanie z Belliaty na wszystkich urządzeniach, w tym na Padzie, Macu, Windowsie, a także na iPhone'ach i smartfonach z systemem Android.

Opinie Klientów

Chcesz ulepszyć swój produkt i usługę, jednocześnie zwiększając lojalność i utrzymanie klientów? Skorzystaj z naszego narzędzia opinii i recenzji klientów, aby zapewnić sobie cenne informacje zwrotne, wysyłając krótką ankietę po każdej rezerwacji klienta. Pożegnaj się z brakiem wiedzy o tym, co naprawdę myślą Twoi klienci.

Łatwa Konfiguracja

Boisz się oprogramowania komputerowego? Nie martw się nasz masażysta rezerwacja oprogramowanie jest dla Ciebie, w ciągu zaledwie dziesięciu minut, można być w górę i uruchomić, aby rozpocząć rezerwacji i planowania spotkań. Dodaliśmy najbardziej popularne usługi masażystów, więc nie musisz zaczynać od zera.

Raportowanie

Musisz poprawić raportowanie zarządzania salonem? Dowiedz się, jaka jest rentowność Twojego salonu, który pracownik ma najwięcej rezerwacji? Stworzyliśmy szereg prostych raportów, w tym raporty sprzedaży, abyś był na bieżąco z działalnością salonu.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w salonie fryzjerskim w Londynie w 2004 roku...

W 2004 roku mały salon fryzjerski we wschodnim Londynie potrzebował czegoś, co pomogłoby w zarządzaniu codziennym biznesem, ponieważ właściciel był zbyt zajęty strzyżeniem, zarządzaniem salonem i dbaniem o to, aby klienci byli zadowoleni.

Następnie partnerzy, Paul (który wyglądał po marketingu dla salonu i naszego założyciela) i Bradley (stylista włosów) postanowił zrobić skok, aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania salon, wraz z 24/7 rezerwacja online, aby zarządzać ich planowania, zarządzania zapasami i prowizji pracowników.

Teraz, po wielu latach, salon ten jest największym niezależnym luksusowym salonem w Londynie działającym w czterech prestiżowych lokalizacjach w całym mieście. Część tego sukcesu jest częściowo ze względu na posiadanie wglądu, który pozwolił jego właścicielom podjąć właściwe decyzje.

Z naszego korzystania z innych systemów salonowych, umieściliśmy tę wiedzę wraz z kilkoma fantastycznymi programistami w budowaniu łatwego w użyciu i tworzeniu oprogramowania salonowego wolnego od opłat dla każdego biznesu beauty & wellness - niezależnie od ich wielkości i gdziekolwiek są na świecie.

London

Właściciele gabinetów masażu
Belliata + Zolmi

Marcus Blifford

Oprogramowanie dla masażystów od Belliata pomogło mi zaoszczędzić czas i poprawić zarządzanie moimi masażystami. Moi masażyści mają bezpośredni dostęp do swoich harmonogramów, mogąc natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbaru, take zapasami i automatycznymi zamówieniami poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Belliaty obejmują również pakiet raportów dla masażystów zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Najlepsze oprogramowanie dla masażystów! Narzędzia do zarządzania recenzjami online pomogły nam poprawić naszą reputację w sieci. Nasi klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie (ponad 10 nowych recenzji tylko w ciągu miesiąca!). Kampanie marketingowe SMS i programy lojalnościowe pomogły nam zwiększyć retencję klientów.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu fryzjerskiego) i pozwalać naszym klientom na dokonywanie rezerwacji online, znacznie szybciej wypełniamy nasz kalendarz. Ponadto, automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów do klientów i zmniejszyły liczbę nieodebranych spotkań przez naszych masażystów o połowę.

Nasi zaufani partnerzy - Twój spokój

Nasze oprogramowanie do rezerwacji masażystów
współpracuje z tymi zaufanymi markami

Logo McAfee
Logo Stripe
Logo Amazon
Logo PayPal

Dlaczego oferujemy darmowe oprogramowanie dla masażystów?

Czy jest jakiś haczyk dla Twojego masażysty?

Free Software

Mamy również funkcje premium - inteligentne rozwiązania, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć przychody. Zaczynają się one od super niskiej opłaty miesięcznej i obejmują:

 • Check

  Przypomnienia o wizytach przez SMS - zmniejsz liczbę nieobecności nawet o 70%.

 • Check

  Prośby o recenzje w Google - zwiększ liczbę recenzji w google od zadowolonych klientów

 • Check

  Więcej raportów biznesowych - podejmuj właściwe decyzje w swoim biznesie dzięki naszemu pełnemu pakietowi raportów

 • Check

  Przyjmuj płatności online - przyjmuj pełne płatności lub depozyty do rezerwacji online

 • Check

  Branded booking page - dodaj logo swojej terapii masażu do strony rezerwacji i usuń branding Belliata

 • Check

  Lojalność klientów - popraw utrzymanie klientów dzięki naszym punktom lojalnościowym

Rozpocznij korzystanie z nowego oprogramowania dla masażystów
W zaledwie 15 minut.

Utwórz darmowe konto i pobierz naszą aplikację z App Stores
to jest łatwe i szybkie do skonfigurowania

Utwórz kalendarz

Więcej pytań na temat naszego oprogramowania dla masażystów?

Oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania

Czy macie aplikację?

Tak, mamy aplikacje zarówno dla Ciebie, Twojego personelu jak i łatwą w użyciu aplikację do rezerwacji dla Twoich klientów. Nasze aplikacje są dostępne na Android i iPhone

Jakie jest najlepsze oprogramowanie dla masażystów?

Najlepsze oprogramowanie do planowania dla masażysty powinny spełniać oczekiwania klienta: wygodna rezerwacja online i płatności, możliwość zmiany terminu lub anulowania masażu z ich smartfonów, cyfrowe formularze SOAP, jak również potrzeby biznesowe: zintegrowane rozwiązanie POS z szybką kasą i płatnościami online, ochrona przed no-show, cyfrowy masażysta usług marketingowych automatyzacja, zarządzanie zapasami, bulletproof masażysta planowania. A przede wszystkim, Twoje oprogramowanie do umawiania masażystów musi być łatwe w użyciu i niezawodne.

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla mnie?

Tak, możemy skonfigurować profil oprogramowania dla masażystów dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez czat na żywo.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Staramy się zapewnić Ci najlepsze darmowe wsparcie, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści z Belliata Massage Therapist Software. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, czat na żywo, e-mail i filmy na YouTube, aby poprowadzić Cię przez.

Jak bezpieczne są moje dane dotyczące masażystów?

Bezpieczeństwo danych jest naszym absolutnym priorytetem. Przede wszystkim wierzymy, że Twoje dane są Twoje, a nie nasze. Wszystkie dane w Twoim profilu masażysty zolmi są regularnie backupowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services. Używamy również zabezpieczeń systemu SSL i bardzo solidnych firewalli dla naszego sprzętu.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Tak! Bdez umów czy okresów wypowiedzenia. Możesz obniżyć lub anulować swój plan oprogramowania dla masażystów premium w dowolnym momencie. Oczywiście, zawsze możesz zachować dostęp do naszego darmowego oprogramowania dla masażystów.