ZA DARMO - BEZ UMOWY I ZOBOWIĄZAŃ

Program dla Spa dla Twojego Biznesu

Aplikacja do rezerwacji dla spa, POS, powiadomienia klientów i więcej...

Bez Kosztów, Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy
Zacznij zarządzać swoim biznesem spa w zaledwie 15 minut

program dla spa

zaufany przez właścicieli spa w Polsce

Poszukujesz efektywnego oprogramowania do zarządzania spa, umożliwiającego sprawną obsługę recepcji spa, zarządzanie obiektem spa oraz obsługę salonów spa? Nasze oprogramowanie dla spa Zolmi by Bellaita to kompleksowe narzędzie, które pozwala na prowadzenie notatek klientów, efektywne zarządzanie zasobami w ramach Spa, a także akceptowanie terminów online 24/7. Bogactwo funkcji naszego programu do zarządzania spa obejmuje planowanie godzin pracy personelu spa, dostęp do prostych i szybkich rozwiązań rezerwacji online poprzez aplikację kliencką i platformę rezerwacyjną. Dodatkowo, wspieramy zwiększanie przychodów poprzez kampanie marketingowe e-mail i SMS, programy lojalnościowe i wiele innych możliwości. Oferujemy kompleksowe oprogramowanie dla spa, które ułatwia prowadzenie biznesu, zapewniając sprawną obsługę recepcji, efektywne zarządzanie obiektem spa..

Bogactwo funkcji programu do obsługi salonów SPA oraz innych obiektów branży kosmetycznej i odnowy biologicznej należących do segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, pozwala na oszczędzenie czasu i podniesienie efektywności zarządzania Twoim spa a dzięki platformie do rezerwacji Belliata szybko zdobędziesz nowych klientów. Nasze spa oprogramowanie oferuje tekże rozwiązania dla hotelowych SPA, któe świtnie sprawdzają się w gabinetach odnowy biologicznej.

oprogramowanie dla spa

Jak działa Belliata

oprogramowanie dla spa darmowy

Przypomnienia o umówionych terminach.

Szukasz kalendarza spa, aby łatwo dodać rezerwacje klientów i godziny pracy personelu, poprawić sprawną obsługę recepcji spa?

Twoje oprogramowanie do zarządzania obiektem spa od Zolmi by Belliata jest pełne inteligentnych funkcji:

 • Proste dodawanie spotkań
 • Możliwość kolorowego oznaczania usług
 • Funkcja szybkiej zmiany rezerwacji
 • Blokowanie zasobów podczas rezerwacji
 • Planowanie spa, w tym przerw, szkoleń i urlopów
oprogramowanie dla spa darmowy

System POS dla spa

Zwiększ efektywność zarządzania zapasami w swoim biznesie spa

Dzięki naszemu POS dla obsługi salonów spa możesz akceptować płatności online, łatwo zarządzać zapasami i oferować szybki proces kasowy:

 • Możliwość zarządzania i śledzenia zapasów
 • Sprzedawaj produkty detaliczne bez rezerwacji
 • Korzystaj z automatyzacji liczenia zapasów
 • Rejestruj sprzedaż według ośrodka spa
 • Otrzymuj raporty dotyczące prowizji spa
program do spa darmowy
program do zarządzania spa

Przypomnienia o wizytach

Chcesz zmniejszyć liczbę klientów opuszczających terminy nawet o 70%?

Wysyłaj klientom przypomnienia i potwierdzenia rezerwacji o zbliżających się zabiegach w spa. Zmniejsz liczbę nieobecności i odzyskaj utracone przychody. Podnieś efektywność zarządzania obiektem spa

Przypomnienia przez e-mail

Belliata pozwala na wysyłanie darmowych e-mailowych przypomnień o rezerwacji do klientów na 24 godziny przed umówioną wizytą. Twoi klienci mogą łatwo potwierdzić, odwołać i przebukować swoje sesje spa, co daje Ci wystarczająco dużo czasu na wypełnienie luki w kalendarzu nowym klientem.

Przypomnienia SMS

Zmniejsz liczbę nieobecności w Twoim spa dzięki przypomnieniom SMS, które są zawarte w planie premium Belliata.

program do zarządzania spa

Nasze oprogramowanie dla spa i innych obiektów branży kosmetycznej współpracuje z

Łatwo dodaj rezerwację online do swojej

Weebly Logo
WordPress Logo
Wix Logo
Facebook Logo

Efektywne zarządzanie personelem dzięki nowoczesnym funkcjom oprogramowania dla spa

Decydując, co oprogramowanie spa jest najlepszy?
Ułatwiamy to dla Ciebie

Spa Kalendarz

Mamy na celu uproszczenie, jak skutecznie można zorganizować swój personel planowania, w tym czas wolny, dodać rezerwacje do kalendarza spotkań i przełożyć klientów, jeśli muszą przenieść swoje zabiegi

Rezerwacja online

Coraz więcej klientów oczekuje, że będzie można zarezerwować swoje wizyty w spa online. Dzięki naszemu łatwemu w użyciu narzędziu do planowania wizyt online, oznacza to, że Twoi klienci rezerwują online 24/7 bezpiecznie za pośrednictwem strony internetowej, a nawet strony na Facebooku.

Przypomnienia o wizytach

Potrzeba, aby zmniejszyć brakujące lub anulowane późne wizyty w swoim biznesie spa? Dzięki naszym automatycznym przypomnieniom SMS-owym możesz wysłać klientom przypomnienie o ich rezerwacji w określonym czasie przed ich przyjściem do Twojego spa i salonu.

Karty klienta

Chcesz poznać swoich najbardziej lojalnych lub najwięcej wydających klientów? Nasze narzędzia do zarządzania klientami umożliwiają łatwy dostęp do danych klientów spa, w tym ich historii zakupów i rezerwacji. Możesz nawet dodać przypomnienia o urodzinach do swoich rekordów klientów.

Punkt sprzedaży dla Spa

Chcesz zwiększyć swoje dochody? Sprzedawaj więcej produktów w swoim spa, korzystając z naszego rozwiązania POS dla spa. Możesz również mieć lepszą kontrolę nad zapasami dzięki raportom i prowizjom dla spa. Nie zapomnij, aby Twój personel podpowiadał klientom w sprawach sprzedaży detalicznej.

Działa na iPad, Mac i iPhone

Nasze oprogramowanie dla uzdrowisk i aplikacja doskonale współpracują z systemami iOS i Android, pozwalając na korzystanie z Belliata na wszystkich urządzeniach, w tym Pad, Mac, Windows, a także iPhone i smartfony z systemem Android.

Opinie Klientów

Chcesz ulepszyć swój produkt i usługę, jednocześnie zwiększając lojalność i utrzymanie klientów? Skorzystaj z naszego narzędzia opinii i recenzji klientów, aby zapewnić sobie cenne informacje zwrotne, wysyłając krótką ankietę po każdej rezerwacji klienta. Pożegnaj się z brakiem wiedzy o tym, co naprawdę myślą Twoi klienci.

Łatwa konfiguracja

Boisz się oprogramowania komputerowego? Nie martw się nasze oprogramowanie rezerwacji spa jest dla Ciebie, w ciągu zaledwie dziesięciu minut, możesz być uruchomiony, aby rozpocząć rezerwację i planowanie spotkań. Dodaliśmy najbardziej popularne usługi spa, więc nie trzeba zaczynać od zera

Raportowanie

Czy potrzebujesz więcej raportowania biznesowego wgląd w zarządzaniu swoją działalność spa? Czy chciałbyś wiedzieć, jaka jest rentowność Twojego biznesu spa, który członek personelu ma najwięcej rezerwacji? Stworzyliśmy szereg prostych raportów, w tym raporty sprzedaży, które pozwolą Ci być na bieżąco z Twoim biznesem.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w salonie fryzjerskim w Londynie w 2004 roku...

W 2004 roku mały salon fryzjerski we wschodnim Londynie potrzebował czegoś, co pomogłoby w zarządzaniu codziennym biznesem, ponieważ właściciel był zbyt zajęty strzyżeniem włosów, zarządzaniem salonem i dbaniem o to, aby klienci byli zadowoleni.

Następnie partnerzy, Paul (który wyglądał po marketingu dla salonu i naszego założyciela) i Bradley (stylista włosów) postanowił zrobić skok, aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania salon, wraz z 24/7 rezerwacja online do zarządzania ich planowania, zarządzania zapasami i prowizji pracowników.

Teraz, po wielu latach, salon ten jest największym niezależnym luksusowym salonem w Londynie działającym w czterech prestiżowych lokalizacjach w całym mieście. Część tego sukcesu jest częściowo ze względu na posiadanie wglądu, który pozwolił jego właścicielom podjąć właściwe decyzje.

Z naszego korzystania z innych systemów salonowych, umieściliśmy tę wiedzę wraz z kilkoma fantastycznymi programistami w budowaniu łatwego w użyciu i czyniącego oprogramowanie salonowe bezpłatnym dla każdej firmy beauty & wellness - niezależnie od ich wielkości i miejsca na świecie.

London

Właściciele spa
Belliata + Zolmi

Marcus Blifford

Oprogramowanie dla spa od Belliata pomogło mi zaoszczędzić czas i poprawić zarządzanie spa. Moi spasnici mają bezpośredni dostęp do swoich harmonogramów, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami zaplecza, inwentaryzacjami i automatycznymi zamówieniami poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Belliata obejmują również pakiet raportów spa zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Najlepsze spa oprogramowanie! Narzędzie do zarządzania recenzjami online pomogło nam poprawić naszą reputację w sieci. Nasi klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie (ponad 10 nowych recenzji tylko w ciągu miesiąca!). Kampanie marketingowe SMS i programy lojalnościowe pomogły nam zwiększyć retencję klientów.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu fryzjerskiego) i pozwalać naszym klientom na dokonywanie rezerwacji online, znacznie szybciej wypełniamy nasz kalendarz. Ponadto, automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów do klientów i zmniejszyły liczbę nieodebranych spotkań w naszym spa o połowę.

Nasi zaufani partnerzy - Twój spokój

Nasze spa oprogramowanie do rezerwacji wizyt
współpracuje z tymi zaufanymi markami

Logo McAfee
Logo Stripe
Logo Amazon
Logo PayPal

Dlaczego oferujemy darmowe spa oprogramowanie?

Czy jest jakiś haczyk dla Twojego spa?

Free Software

Bogactwo funkcji premimum spa oprogramowanie pozwala nie tylko na sprawną obsługę recepcji SPA, nasze inteligentne rozwiązania, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć przychody. Zaczynają się one od super niskiej opłaty miesięcznej i obejmują:

 • Check

  SMS-owe przypomnienia o wizytach - zmniejsz liczbę nieobecności nawet o 70%, postaw na sprawną obsługę recepcji spa

 • Check

  Prośby o recenzje w Google - zwiększ liczbę recenzji w google od zadowolonych klientów

 • Check

  Nasze raporty i statystyki pozwolą Ci efektywne planowanie zarządzania obiektem spa - podejmuj właściwe decyzje w swoim biznesie dzięki naszemu pełnemu pakietowi raportów

 • Check

  Przyjmuj płatności online - przyjmuj pełne płatności lub depozyty do rezerwacji online

 • Check

  Branded booking page - dodaj logo swojego spa do strony rezerwacji i usuń branding Belliata

 • Check

  Lojalność klientów - popraw utrzymanie klientów dzięki naszym punktom lojalnościowym

Rozpocznij korzystanie z nowego oprogramowania dla spa
W zaledwie 15 minut.

Utwórz darmowe konto i pobierz naszą aplikację z App Stores
to jest łatwe i szybkie do skonfigurowania

Utwórz kalendarz

Więcej pytań na temat naszego oprogramowania Spa?

Oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania

Czy macie aplikację?

Tak, mamy aplikacje zarówno dla Ciebie, Twojego personelu, jak również łatwą w użyciu aplikację do rezerwacji dla Twoich klientów. Nasze aplikacje są dostępne na Android i iPhone

Jakie jest najlepsze oprogramowanie dla uzdrowisk?

Najlepsze oprogramowanie planowania spa powinny spełniać oczekiwania klienta: wygodna rezerwacja online i płatności, możliwość zmiany terminu lub anulowania zabiegów spa z ich smartfonów, cyfrowych formularzy klienta, jak również potrzeby biznesowe: zintegrowane rozwiązanie POS z szybką kasą i płatnościami online, ochrona no-show, cyfrowe usługi spa automatyzacja marketingu, zarządzanie zapasami, kuloodporne spa planowania. A przede wszystkim, oprogramowanie do umawiania wizyt w spa musi być łatwe w użyciu i niezawodne.

Czy zapewniasz niestandardową konfigurację?

Tak, możemy skonfigurować swój profil oprogramowania spa dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem czatu na żywo.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego bezpłatnego wsparcia, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści z Belliata Spa Software. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, czat na żywo, e-mail i filmy na YouTube, aby poprowadzić Cię przez.

Jak bezpieczne są moje dane biznesowe?

Bezpieczeństwo danych jest naszym absolutnym priorytetem. Przede wszystkim wierzymy, że Twoje dane są Twoje, a nie nasze. Wszystkie dane w Twoim profilu zolmi spa są regularnie backupowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services. Używamy również zabezpieczeń systemu SSL i bardzo solidnych firewalli dla naszego sprzętu.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Tak! Możesz obniżyć lub anulować swój plan premium spa oprogramowania w dowolnym momencie. Oczywiście, zawsze możesz zachować dostęp do wersji darmowej naszego oprogramowania dla spa. Stworzyliśmy naszą aplikację z myślą o tych, którzy poszukują przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia do zarządzania obiektem SPA. Wszechstronność Zzolmi pozwala na wykorzystanie w obiektach o różnym charakterze, począwszy od małych dysponujących jedynie kilkoma stanowiskami, a skończywszy na dużych obiektach składających się z wielu basenów, saun, sal zabiegowych.