ZA DARMO - BEZ UMOWY I ZOBOWIĄZAŃ

Najlepszy Program Dla Salonu Fryzjerskiego i Gabinetu Kosmetycznego Aby Zwiększyć Rentowność Twojego Biznesu

strona rezerwacji online, aplikacja dla klientów, elektroniczny kalendarz i więcej...

Bez kosztów konfiguracji lub umowy
Zacznij zarządzać swoim salonem fryzjerskim w zaledwie 15 minut

program dla salonu

Program do zarządzania salonami fryzjerskimi i gabinetami kosmetycznymi w Polsce

Dzięki Belliata uzyskujesz dostęp do darmowego programu dla salonu fryzjerskiego Zolmi, który pomoże Ci usprawnić zarządzanie salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym. Zaoszczędź czas dzięki naszemu szybkiemu i prostemu w użyciu elektronicznemu kalendarzowi oraz liście funkcji i automatyzacji sprawiających, że zarządzanie salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym stanie się wydajniejsze niż kiedykolwiek.

Na podstawie bogatego doświadczenia w pracy z profesjonalistami branży fryzjerskiej i kosmetycznej, stworzyliśmy intuicyjny program dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych, który ułatwia Twoją codzienną pracę i podnosi jej wydajność. Nasz elektroniczny kalendarz do zapisywania wizyt klientów, daje Ci możliwość usprawnienia obsługi salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego.

oprogramowanie dla fryzjerów

Jak działa nasz program dla salonu?

oprogramowanie dla salonu

Przypomnienia o wizytach

Z programem do obsługi salonu kosmetycznego łatwo zarezerwujesz wizyty klientów oraz uzupełnisz grafik pracowników.

Z naszym programem do zarządzania salonem fryzjerskim masz dostęp do fantastycznych funkcji jak:

 • Proste dodawanie rezerwacji
 • Możliwość kolorowego oznaczania usług
 • Szybka funkcja ponownego rezerwowania
 • Blokowanie zasobów podczas rezerwacji
 • Planowanie personelu, w tym przerwy, szkolenia i wakacje
oprogramowanie dla salonu

System POS dla Gabinetu Kosmetycznego

Szukasz sposobu na zarządzanie zapasami i sprzedażą detaliczną w celu usprawnienia prowadzenia salonu fryzjerskiego?

Z naszym POS dla salonu kosmetycznego możesz akceptować płatności online, łatwo zarządzać zapasami, szybko i wygodnie przyjmować i rozliczać płatności od klientów. Twoje konto zawiera następujące narzędzia, które ulepszą zarządzanie salonem kosmetycznym:

 • Zarządzanie zapasami salonu fryzjerskiego
 • Sprzedaż produktów detalicznych bez wizyty
 • Automatyczna inwentaryzacja zapasów
 • Rejestrować sprzedaż według pracowników
 • Włączyć obliczanie prowizji dla pracowników
program do salonu fryzjerskiego
program do zarządzania salonem fryzjerskim

Przypomnienia o wizytach

Chcesz zmniejszyć liczbę nieobecności nawet o 70%?

Automatycznie wysyłaj klientom przypomnienia o zbliżającym się spotkaniu. Zmniejsz liczbę rezygnacji i odzyskaj utracone przychody. Twój gabinet kosmetyczny na to zasługuje

Przypomnienia przez e-mail

Darmowy Pakiet pozwala na wysyłanie e-mailowych przypomnień o rezerwacji do klientów na 24 godziny przed umówioną wizytą. Twoi klienci mogą łatwo potwierdzić lub odwołać swoją rezerwację, co daje Ci wystarczająco dużo czasu na zarezerwowanie terminu przez innego klienta.

Przypomnienia SMS

Najlepszym sposobem na zmniejszenie liczby nieobecności klientów biznesów branży beauty jest użycie przypomnień SMS, które są dostępne w naszych pakietach premium - START i PRO

program do zarządzania salonem fryzjerskim

Nasze oprogramowanie do prowadzenia salonu fryzjerskiego współpracuje z

Dodaj rezerwacje online do Twojej strony internetowej, Facebooka lub Instagrama

Weebly Logo
WordPress Logo
Wix Logo
Facebook Logo

Wykorzystaj wszystkie funkcje oprogramowania dla salonu kosmetycznego

Czego potrzebujesz do obsługi salonu kosmetycznego?
Pozwól, że podpowiemy

Elektroniczny Kalendarz

Szybki i łatwy w obsłudze kalendarz online dla fryzjera do zarządzania salonem w celu usprawnienia procesu rezerwacji wizyt klientów i czasem pracy pracowników

Rezerwacja online

Kalendarz fryzjerski online bez luk? Możliwe dzięki intuicyjnej stronie rezerwacji online oraz funkcji listy oczekujących. Dodaj rezerwacje online do mediów społecznościowych. Pozwól klientom samodzielnie rezerwować wizyty w Twoim salonie.

Przypomnienia o wizytach

Zmniejsz nieobecności i późne odwoływanie wizyt w Twoim salonie fryzjerskim. Skorzystaj z automatycznych potwierdzeniach rezerwacji SMS, przypomnień o wizycie SMS oraz potwierdzeń o zmianie terminu rezerwacji lub jej odwołaniu.

Karty klienta

Chcesz poznać najbardziej lojalnych lub najwięcej wydających klientów w Twojej bazie klientów? Nasza baza klientów pozwala zobaczyć profile klientów za pomocą kilku kliknięć myszką, a nawet zobaczyć ich faktury i nieobecności. Możesz nawet dodać ich urodziny do rekordu klienta.

POS dla Salonu

Chcesz aby Twój salon kosmetyczny generował większe przychody? Upewnij się, że sprzedajesz więcej produktów w swoim salonie za pomocą naszego oprogramowania pos. Możesz również mieć kontrolę nad magazynem poprzez lepsze śledzenie zapasów i prowizji dla pracowników. Nie zapomnij o tym, aby Twoi pracownicy podpowiadali klientom w kwestii sprzedaży detalicznej.

Działa na iPad, Mac & iPhone

Używasz iPada lub Maca i obawiasz się, że wybrane przez Ciebie oprogramowanie do prowadzenia biznesów branży beauty nie jest kompatybilne? Nie martw się z naszego oprogramowania dla salonu fryzjerskiego można uzyskać dostęp przez wszystkie urządzenia, w tym; iPad, Mac, Windows, jak również iPhone i android smartfony.

Opinie Klientów

Chcesz ulepszyć swoje produkty i usługi, jednocześnie zwiększając lojalność i utrzymanie klientów? Skorzystaj z naszego narzędzia opinii i recenzji klientów, aby zapewnić sobie cenne informacje zwrotne, wysyłając krótką ankietę po każdej rezerwacji klienta. Pożegnaj się z brakiem wiedzy o tym, co naprawdę myślą Twoi klienci.

Łatwa konfiguracja

Obawiasz się oprogramowania komputerowego? Nie martw się nasz salon rezerwacji oprogramowanie jest dla Ciebie, w ciągu zaledwie dziesięciu minut, można być uruchomiony, aby rozpocząć rezerwacji i planowania spotkań. Dodaliśmy najbardziej popularne usługi salonu, więc nie trzeba zaczynać od zera

Raportowanie

Potrzebujesz poprawić raportowanie zarządzania salonem? Dowiedz się o rentowności salonu, który członek personelu ma najwięcej rezerwacji? Stworzyliśmy szereg prostych raportów, w tym raporty sprzedaży, aby być na bieżąco z działalnością salonu.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w małym salonie fryzjerskim w Londynie

Wiele lat temu mały salon fryzjerski we wschodnim Londynie szukał rozwiązania, które pomogłoby w usprawnieniu zarządzaniem rezerwacjami klientów oraz zwiększyłoby efektywność pracy pracowników.

Kierownicy salonu Paul i Bradley postanowili zacząć korzystać z oprogramowania dla salonu, w tym z rezerwacji online, elektronicznego kalendarza i automatycznych powiadomieniach o wizycie w salonie.

Dzięki podejmowaniu decyzji w oparciu o dane liczbowe z raportów biznesowych salon rozwinął się do sieci luksusowych salonów fryzjerskich.

W oparciu o doświadczenie w zarządzaniu siecią salonów fryzjerskich oraz poszukiwaniu prostych i szybkich rozwiązań technicznych stworzyliśmy Zolmi program dla salonów.

London

Właściciele Salonów
Belliata

Marcus Blifford

Oprogramowanie dla salonu kosmetycznego od Zolmi pomogło mi zaoszczędzić czas i usprawnić prowadzenie gabinetu kosmetycznego. Moi pracownicy mają bezpośredni dostęp do swoich grafików, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami zużycia produktów, inwentaryzacjami i automatycznymi zamówieniami poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Zolmi by Belliata obejmują również pakiet raportów dla salonów kosmetycznych, zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Najlepszy program do obsługi salonu fryzjerskiego! Narzędzia do zarządzania opiniami online pomogły nam poprawić naszą reputację w sieci. Nasi klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie opinii po wizycie (ponad 10 nowych opinii tylko w ciągu miesiąca!). Kampanie marketingowe SMS i programy lojalnościowe pomogły nam zwiększyć retencję klientów. Program do salonów fryzjerskich d Zolmi oferuje także przypomnienie o wizycie w salonie.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu fryzjerskiego) i pozwalać naszym klientom na dokonywanie rezerwacji online, zapełniamy nasz kalendarz znacznie szybciej. Na dodatek automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów do klientów i zmniejszyły liczbę nieobecności w naszym salonie o połowę.

Nasi zaufani partnerzy - Twój spokój

Nasz program do obsługi salonu kosmetycznego
współpracuje z tymi zaufanymi markami

Logo McAfee
Logo Stripe
Logo Amazon
Logo PayPal

Dlaczego oferujemy darmowy program dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych?

Czy jest jakiś haczyk dla Twojego salonu fryzjerskiego?

Free Software

Nasz program do zarządzania salonem posiada takze fukcje premium - inteligentne rozwiązania i automatyzacje, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć przychody Twojego salonu fryzjerskiego:

 • Check

  Program fryzjerski - przypomnienia o wizytach przez SMS - zmniejsz liczbę nieobecności nawet o 70%

 • Check

  Generowanie opinii klientów na Twoim profilu Belliata oraz na Google. Zwiększ liczbę opinii od zadowolonych klientów!

 • Check

  Więcej raportów biznesowych - podejmuj właściwe decyzje w swoim salonie kosmetycznym dzięki pakietowi raportów i statystyk oraz inwentaryzacja w salonie kosmetycznym

 • Check

  Przyjmuj płatności online - program dla salonów kosmetycznych od Zolmi pozwala na pobieranie płatności za całość usługi lub depozyt podczas rezerwacji online

 • Check

  Twoja własna strona rezerwacji online - dodaj swoje logo i kolory

 • Check

  Zdobądź nowych klientów dzięki platformie rezerwacji online i aplikacji Belliata

Skonfiguruj oprogramowanie dla salonu
W zaledwie 15 minut

Utwórz darmowe konto i pobierz naszą aplikację z App Store lub Google Play
Łatwo, szybko i wygodnie

Utwórz Darmowy Kalendarz

Czy Masz Więcej Pytań O Nasze Oprogramowanie Dla Fryzjerów?

Oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania o oprogramowanie do salonu fryzjerskiego

Jaki jest najlepszy program dla salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego?

Najlepszy program dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych powinien przede wszystkim usprawnić prowadzenie salonu fryzjerskiego poprzez uproszczenie i automatyzację codziennych czynności, takich jak: planowanie grafików pracowników, rezerwacje wizyt online, automatyczne przypomnienia SMS, zintegrowany system POS dla gabinetu kosmetycznego, łatwe zarządzanie bazą klientów oraz kartę klienta. Nowoczesny program do obsługi salonu fryzjerskiego ułatwia kontrolę stanów magazynowych. Należy również szukać rozwiązań usprawniających pozyskiwanie opinii klientów i budowanie Twojej reputacji online.

Czy mogę używać mojego obecnego komputera lub tabletu?

Tak. Program dla gabinetu kosmetycznego od Zolmi może być używany na urządzeniach windows, apple i android bez żadnych problemów. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z internetem i przeglądarka internetowa, taka jak chrome lub safari. Cóż może być prostszego?

Kto jest właścicielem danych moich klientów?

Jesteś właścicielem danych klientów. Nasze oprogramowanie dla salonów kosmetycznych chroni dane Twoich klientów poprzez zabezpieczenia, regularne backupy, dane te nie są udostępniane innym podmiotom

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego bezpłatnego wsparcia, aplikacja dla salonów kosmetycznych przyniosła Ci wiel korzyści w pracy. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Program do prowadzenia salonu fryzjerskiego od Zolmi daje Ci możliwośc kontaktu z nami poprzez Live Chat.

Czy moje dane są bezpieczne?

Nasz darmowy program do gabinetu kosmetycznego uzywa SSLdla naszej strony internetowej, która jest hostowana przez Amazon Web Services. Ponieważ mamy siedzibę w Europie, obowiązują nas najbardziej restrykcyjne na świecie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych i musimy przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących danych klientów, któe przechowuje nasze oprogramowanie do zarządzania salonem.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak możesz anulować subkrypcję premium w dowolnym momencie i przejść na wersję darmową naszego programu do zarządzania salonem kosmetycznym. Nie wymagamy od Ciebie okresu wypowiedzenia lub minimalnego okresu umowy. Ty decydujesz jak i kiedy chcesz korzystać z programu dla gabinetu kosmetycznego Zolmi.