Najlepszy Program Dla Salonu i Gabinetu Aby Zwiększyć Rentowność Twojego Biznesu

strona rezerwacji online, aplikacja dla klientów, elektroniczny kalendarz i więcej...

Bez kosztów konfiguracji lub umowy
Zacznij zarządzać swoim salonem fryzjerskim w zaledwie 15 minut

program dla salonu

Program do zarządzania salonami i gabinetami Polsce

Dzięki Belliata uzyskujesz dostęp do darmowego programu dla salonu Zolmi, który pomoże Ci usprawnić zarządzanie salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym. Zaoszczędź czas dzięki naszemu szybkiemu i prostemu w użyciu elektronicznemu kalendarzowi oraz liście funkcji i automatyzacji sprawiających, że zarządzanie salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym stanie się wydajniejsze niż kiedykolwiek.

Na podstawie bogatego doświadczenia w pracy z profesjonalistami branży fryzjerskiej i kosmetycznej, stworzyliśmy intuicyjny program dla salonu, który ułatwia Twoją codzienną pracę i podnosi jej wydajność. Nasz elektroniczny kalendarz do zapisywania wizyt klientów, daje Ci możliwość sprawnego zarzadzania i szybkiego rozwoju Twojego biznesu.

oprogramowanie dla fryzjerów

Jak działa nasz program dla salonu?

oprogramowanie dla salonu

Przypomnienia o wizytach

Z programem do obsługi salonu łatwo zarezerwujesz wizyty klientów oraz uzupełnisz grafik pracowników.

Z naszym programem do zarządzania salonem masz dostęp do fantastycznych funkcji jak:

 • Proste dodawanie rezerwacji
 • Możliwość kolorowego oznaczania usług
 • Szybka funkcja ponownego rezerwowania
 • Blokowanie zasobów podczas rezerwacji
 • Planowanie personelu, w tym przerwy, szkolenia i wakacje
oprogramowanie dla salonu

System POS dla Salonu

Szukasz sposobu na zarządzanie zapasami i sprzedażą detaliczną w Twoim salonie fryzjerskim?

Z naszym POS dla salonu możesz akceptować płatności online, łatwo zarządzać zapasami, szybko i wygodnie przyjmować i rozliczać płatności od klientów. Twoje konto zawiera:

 • Zarządzanie zapasami salonu
 • Sprzedaż produktów detalicznych bez wizyty
 • Automatyczna inwentaryzacja zapasów
 • Rejestrować sprzedaż według pracowników
 • Włączyć obliczanie prowizji dla pracowników
program do salonu fryzjerskiego
program do zarządzania salonem fryzjerskim

Przypomnienia o wizytach

Chcesz zmniejszyć liczbę nieobecności nawet o 70%?

Automatycznie wysyłaj klientom przypomnienia o zbliżającym się spotkaniu. Zmniejsz liczbę rezygnacji i odzyskaj utracone przychody.

Przypomnienia przez e-mail

Darmowy Pakiet pozwala na wysyłanie e-mailowych przypomnień o rezerwacji do klientów na 24 godziny przed umówioną wizytą. Twoi klienci mogą łatwo potwierdzić lub odwołać swoją rezerwację, co daje Ci wystarczająco dużo czasu na zarezerwowanie terminu przez innego klienta.

Przypomnienia SMS

Najlepszym sposobem na zmniejszenie liczby nieobecności jest użycie przypomnień SMS, które są zawarte w Pakiecie Premium

program do zarządzania salonem fryzjerskim

Nasze oprogramowanie dla salonu współpracuje z

Dodaj rezerwacje online do Twojej strony internetowej, Facebooka lub Instagrama

Weebly Logo
WordPress Logo
Wix Logo
Facebook Logo

Salon Fryzjerski funkcje oprogramowania dla salonu

Czego potrzebujesz do obsługi salonu kosmetycznego?
Pozwól, że podpowiemy

Elektroniczny Kalendarz

Szybki i łatwy w obsłudze elektroniczny kalendarz dla salonu w celu lepszego zarządzania rezerwacjami klientów i czasem pracy pracowników

Rezerwacja online

Zmniejsz luki w kalendarzu dzięki intuicyjnej stronie rezerwacji online oraz funkcji listy oczekujących. Dodaj rezerwacje online do mediów społecznościowych. Pozwól klientom samodzielnie rezerwować wizyty w Twoim salonie.

Przypomnienia o wizytach

Zmniejsz nieobecności i późne odwoływanie wizyt w Twoim salonie fryzjerskim. Skorzystaj z automatycznych potwierdzeniach rezerwacji SMS, przypomnień o wizycie SMS oraz potwierdzeń o zmianie terminu rezerwacji lub jej odwołaniu.

Karty klienta

Chcesz poznać najbardziej lojalnych lub najwięcej wydających klientów w Twojej bazie klientów? Nasze narzędzia do zarządzania klientami pozwalają zobaczyć profile klientów za pomocą kilku kliknięć myszką, a nawet zobaczyć ich faktury i nieobecności. Możesz nawet dodać ich urodziny do rekordu klienta.

POS dla Salonu

Chcesz zwiększyć przychody w swoim salonie? Upewnij się, że sprzedajesz więcej produktów w swoim salonie za pomocą naszego oprogramowania pos. Możesz również mieć kontrolę nad zapasami poprzez lepsze śledzenie zapasów i prowizji dla pracowników. Nie zapomnij o tym, aby Twoi pracownicy podpowiadali klientom w kwestii sprzedaży detalicznej.

Działa na iPad, Mac & iPhone

Używasz iPada lub Maca i obawiasz się, że wybrane przez Ciebie oprogramowanie do zarządzania salonem nie jest kompatybilne? Nie martw się z naszego oprogramowania można uzyskać dostęp przez wszystkie urządzenia, w tym; iPad, Mac, Windows, jak również iPhone i android smartfony.

Opinie Klientów

Chcesz ulepszyć swoje produkty i usługi, jednocześnie zwiększając lojalność i utrzymanie klientów? Skorzystaj z naszego narzędzia opinii i recenzji klientów, aby zapewnić sobie cenne informacje zwrotne, wysyłając krótką ankietę po każdej rezerwacji klienta. Pożegnaj się z brakiem wiedzy o tym, co naprawdę myślą Twoi klienci.

Łatwa konfiguracja

Obawiasz się oprogramowania komputerowego? Nie martw się nasz salon rezerwacji oprogramowanie jest dla Ciebie, w ciągu zaledwie dziesięciu minut, można być uruchomiony, aby rozpocząć rezerwacji i planowania spotkań. Dodaliśmy najbardziej popularne usługi salonu, więc nie trzeba zaczynać od zera

Raportowanie

Potrzebujesz poprawić raportowanie zarządzania salonem? Dowiedz się o rentowności salonu, który członek personelu ma najwięcej rezerwacji? Stworzyliśmy szereg prostych raportów, w tym raporty sprzedaży, aby być na bieżąco z działalnością salonu.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w małym salonie fryzjerskim w Londynie

Wiele lat temu mały salon fryzjerski we wschodnim Londynie szukał rozwiązania, które pomogłoby w usprawnieniu zarządzaniem rezerwacjami klientów oraz zwiększyłoby efektywność pracy pracowników.

Kierownicy salonu Paul i Bradley postanowili zacząć korzystać z oprogramowania dla salonu, w tym z rezerwacji online, elektronicznego kalendarza i automatycznych powiadomieniach o wizycie w salonie.

Dzięki podejmowaniu decyzji w oparciu o dane liczbowe z raportów biznesowych salon rozwinął się do sieci luksusowych salonów fryzjerskich.

W oparciu o doświadczenie w zarządzaniu siecią salonów fryzjerskich oraz poszukiwaniu prostych i szybkich rozwiązań technicznych stworzyliśmy Zolmi program dla salonów.

London

Właściciele Salonów
Belliata

Marcus Blifford

Oprogramowanie dla salonów fryzjerskich od Belliaty pomogło mi zaoszczędzić czas i usprawnić zarządzanie moim salonem. Moi fryzjerzy mają bezpośredni dostęp do swoich grafików, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbaru, inwentaryzacjami i automatycznymi zamówieniami poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Belliata obejmują również pakiet raportów dla salonów fryzjerskich, zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Najlepsze oprogramowanie dla salonów fryzjerskich! Narzędzia do zarządzania opiniami online pomogły nam poprawić naszą reputację w sieci. Nasi klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie opinii po wizycie (ponad 10 nowych opinii tylko w ciągu miesiąca!). Kampanie marketingowe SMS i programy lojalnościowe pomogły nam zwiększyć retencję klientów.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu fryzjerskiego) i pozwalać naszym klientom na dokonywanie rezerwacji online, zapełniamy nasz kalendarz znacznie szybciej. Na dodatek automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów do klientów i zmniejszyły liczbę nieobecności w naszym salonie o połowę.

Nasi zaufani partnerzy - Twój spokój

Nasz program do obsługi salonu kosmetycznego
współpracuje z tymi zaufanymi markami

Logo McAfee
Logo Stripe
Logo Amazon
Logo PayPal

Dlaczego oferujemy darmowy program dla salonów i gabinetów?

Czy jest jakiś haczyk dla Twojego salonu fryzjerskiego?

Free Software

Mamy również funkcje PRO - inteligentne rozwiązania i automatyzacje, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć przychody Twojego salonu fryzjerskiego:

 • Check

  Przypomnienia o wizytach przez SMS - zmniejsz liczbę nieobecności nawet o 70%

 • Check

  Generowanie opinii klientów na Twoim profilu Belliata oraz na Google. Zwiększ liczbę opinii od zadowolonych klientów!

 • Check

  Więcej raportów biznesowych - podejmuj właściwe decyzje w swoim salonie kosmetycznym dzięki pakietowi raportów i statystyk

 • Check

  Przyjmuj płatności online - przyjmuj płatności za całość lub depozyt do rezerwacji online

 • Check

  Twoja własna strona rezerwacji online - dodaj swoje logo i kolory

 • Check

  Zdobądź nowych klientów dzięki platformie rezerwacji online i aplikacji Belliata

Wzmocnij Swój Biznes Już Dziś!

Darmowe na zawsze - bez karty kredytowej i bez umowy. Możesz uaktualnić lub anulować w dowolnym momencie

Darmowy

0 zł
Na zawsze
Podstawowe funkcje za darmo
Zacznij działać

Nieograniczone rezerwacje

Nieograniczona liczba klientów

Nieograniczony personel

Nieograniczone przypomnienia e-mailowe

Nieograniczone badania satysfakcji klienta

Twoja własna strona rezerwacji

Planowanie pracowników

Pełne funkcje punktu sprzedaży

Śledzenie klientów

Prowizje dla pracowników

Potwierdzenie terminu

Zarządzanie zapasami

Zarządzanie sprzedażą detaliczną

Belliata Platforma Rezerwacji Online dla Klientów

Szybka i łatwa konfiguracja

Obsługa klienta 7 dni w tygodniu

Plan PRO

1
Pracownik
Razem
Za miesiąc
Zacznij działać

Wszystkie Funkcje Darmowego Planu

Rezerwacja następnego terminu Przypomnienia e-mail

50 przypomnień sms na pracownika

Nieograniczone raporty biznesowe

Zaproszenia e-mailowe dla zwiększenia liczby recenzji

Zarządzaj Google My Business

Dodaj logo do e-maili i strony rezerwacji online

Zarządzanie listą płac

Skonfiguruj oprogramowanie dla salonu
W zaledwie 15 minut

Utwórz darmowe konto i pobierz naszą aplikację z App Store lub Google Play
Łatwo, szybko i wygodnie

Utwórz Darmowy Kalendarz

Czy Masz Więcej Pytań O Nasze Oprogramowanie Dla Fryzjerów?

Oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania

Jaki jest najlepszy program dla salonu?

Najlepszy program dla salonu i gabinetu powinien przede wszystkim ułatwić zarządzanie Twoim biznesem poprzez uproszczenie i automatyzację codziennych czynności, takich jak: planowanie grafików pracowników, rezerwacje wizyt online, automatyczne przypomnienia SMS, zintegrowany system POS dla salonu, łatwe zarządzanie bazą klientów oraz kartę klienta. Nowoczesny program do obsługi salonu ułatwia kontrolę stanów magazynowych. Należy również szukać rozwiązań usprawniających pozyskiwanie opinii klientów i budowanie Twojej reputacji online.

Czy mogę używać mojego obecnego komputera lub tabletu?

Tak. Nasze rozwiązanie może być używane na urządzeniach windows, apple i android bez żadnych problemów. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z internetem i przeglądarka internetowa, taka jak chrome lub safari. Cóż może być prostszego?

Kto jest właścicielem danych moich klientów?

Jesteś właścicielem swoich danych klientów i pracujemy nad umożliwieniem tworzenia kopii zapasowych danych automatycznie z DropBox lub google drive, więc masz dodatkową pewność. Zdajemy sobie sprawę, że dane są teraz istotnym elementem każdej firmy.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego bezpłatnego wsparcia, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z oprogramowania Belliata salon. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, czat na żywo, e-mail i filmy YouTube, aby poprowadzić Cię przez

Czy moje dane są bezpieczne?

Używamy SSL (szukaj kłódki na pasku adresu przeglądarki) dla naszej strony internetowej, która jest hostowana przez Amazon (tak, ten ogromny sklep internetowy) Web Services. Ponieważ mamy siedzibę w Europie, obowiązują nas najsilniejsze na świecie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych i musimy przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących danych klientów.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak możesz anulować Pakiet Pro w dowolnym momencie i przejść na wersję darmową. Nie wymagamy od Ciebie okresu wypowiedzenia lub minimalnego okresu umowy. Ty decydujesz jak i kiedy chcesz korzystać z programu dla salonu Zolmi.