ZA DARMO - BEZ UMOWY I ZOBOWIĄZAŃ

Oprogramowanie dla barberów dla Twojego biznesu

Aplikacja do rezerwacji dla barberów, POS, powiadomienia o klientach i wiele więcej.

Bez Kosztów, Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy
Zacznij zarządzać swoim barber shopem w zaledwie 15 minut

oprogramowanie dla barber

zaufany przez właścicieli barberów w Polsce

Oprogramowanie dla barber shopów od Belliaty ułatwia planowanie godzin pracy barberów, daje dostęp do prostych i szybkich rozwiązań rezerwacji online (aplikacja kliencka i platforma rezerwacyjna), pomaga zwiększyć przychody dzięki kampaniom marketingowym e-mail i SMS oraz programom lojalnościowym i nie tylko. Nasze oprogramowanie do zarządzania dla barberów pomaga Ci zaoszczędzić czas i skupić się na tym, co robisz najlepiej - dostarczaniu najlepszej obsługi klienta..

Oszczędzaj czas dzięki oprogramowaniu do rezerwacji Belliata dla barberów

program do barber

Jak działa Belliata

oprogramowanie dla barber darmowy

Przypomnienia o umówionych terminach.

Szukasz kalendarza barberskiego, aby łatwo dodać swoje rezerwacje klientów i godziny pracy barberów?

Twoje oprogramowanie do zarządzania dla barberów od Belliata jest pełne inteligentnych funkcji:

 • Proste dodawanie wizyt
 • Możliwość kolorowego oznaczania usług
 • Funkcja szybkiej zmiany rezerwacji
 • Blokowanie zasobów podczas rezerwacji
 • Planowanie barberów z uwzględnieniem przerw, szkoleń i urlopów
oprogramowanie dla barber darmowy

System POS dla barbera

Zwiększ efektywność zarządzania zapasami w swoim barber shopie

Dzięki naszemu POS dla barbera możesz przyjmować płatności online, łatwo zarządzać zapasami i oferować szybki proces kasowy:

 • Możliwość zarządzania i śledzenia zapasów
 • Sprzedawaj produkty detaliczne bez rezerwacji
 • Korzystaj z automatyzacji liczenia zapasów
 • Rejestruj sprzedaż według barbera
 • Otrzymuj raporty o prowizji barbera
program do obsługi barber
oprogramowanie do barberów

Przypomnienia o wizytach

Chcesz zmniejszyć liczbę nieobecności nawet o 70%?

Wysyłaj klientom przypomnienia o wizytach i potwierdzenia rezerwacji o ich zbliżającej się wizycie u barbera. Zmniejsz liczbę nieobecności i odzyskaj utracone przychody.

Przypomnienia przez e-mail

Belliata pozwala na wysyłanie darmowych przypomnień o rezerwacjach mailowych do klientów na 24 godziny przed umówioną wizytą. Twoi klienci mogą łatwo potwierdzić, odwołać i przebukować swoje wizyty, co daje Ci wystarczająco dużo czasu na wypełnienie luki w kalendarzu nowym klientem.

Przypomnienia SMS

Zmniejszyć no-shows w swoim barber shop za pomocą przypomnień SMS, zawarte w Belliata planu premium.

oprogramowanie do barberów

Nasze oprogramowanie dla barberów współpracuje z

Łatwo dodaj rezerwację online do swojej

Weebly Logo
WordPress Logo
Wix Logo
Facebook Logo

Efektywne zarządzanie personelem funkcje oprogramowania dla barber shopów

Decydując, co oprogramowanie barber jest najlepszy?
Ułatwiamy to dla Ciebie

Kalendarz Barber

Mamy na celu uproszczenie, jak skutecznie można zorganizować swój harmonogram pracowników, w tym czas wolny, dodać rezerwacje do kalendarza spotkań i przełożyć klientów, jeśli muszą przenieść ich spotkanie

Rezerwacja Online

Coraz więcej klientów oczekuje możliwości rezerwacji wizyt u barbera online. Dzięki naszemu łatwemu w użyciu narzędziu do planowania wizyt online, oznacza to, że Twoi klienci rezerwują online 24/7 bezpiecznie poprzez swoją stronę internetową, a nawet stronę na Facebooku.

Przypomnienia o wizytach

Potrzebujesz zmniejszyć nieobecności lub póżne odwoływanie wizyt w soim barbershopie? Dzięki naszym automatycznym przypomnieniom SMS-owym możesz wysyłać klientom przypomnienie o ich rezerwacji w określonym czasie przed ich przyjściem do Twojego spa i salonu.

Karty Klienta

Chcesz poznać swoich najbardziej lojalnych lub najwięcej wydających klientów? Nasze narzędzia do zarządzania klientami umożliwiają łatwy dostęp do danych klientów, w tym ich historii zakupów i rezerwacji. Możesz nawet dodać przypomnienia o urodzinach do swoich rekordów klientów.

Punkt Sprzedaży dla Barbera

Chcesz zwiększyć swoje dochody? Sprzedawaj więcej produktów w swoim salonie korzystając z naszego rozwiązania POS dla barberów. Możesz również mieć lepszą kontrolę nad zapasami poprzez raportowanie i prowizje dla barbera. Nie zapomnij, aby Twój personel podpowiadał klientom w kwestii sprzedaży detalicznej.

Działa na iPad, Mac i iPhone

Nasze oprogramowanie dla barberów i aplikacja doskonale współpracują z systemami iOS i Android, pozwalając na korzystanie z Belliata na wszystkich urządzeniach, w tym Pad, Mac, Windows, jak również iPhone i Android smartfony.

Opinie Klientów

Chcesz ulepszyć swój produkt i usługę, jednocześnie zwiększając lojalność i utrzymanie klientów? Skorzystaj z naszego narzędzia opinii i recenzji klientów, aby zapewnić sobie cenne informacje zwrotne, wysyłając krótką ankietę po każdej rezerwacji klienta. Pożegnaj się z brakiem wiedzy o tym, co naprawdę myślą Twoi klienci.

Łatwa Konfiguracja

Obawiasz się oprogramowania komputerowego? Nie martw się nasz salon rezerwacji oprogramowanie jest dla Ciebie, w ciągu zaledwie dziesięciu minut, można być uruchomiony, aby rozpocząć rezerwacji i planowania spotkań. Dodaliśmy najbardziej popularne usługi salonu, więc nie trzeba zaczynać od zera

Raportowanie

Czy potrzebujesz więcej wglądu w raportowanie biznesowe w zarządzaniu swoim barber shopem? Chcesz wiedzieć, jaka jest rentowność Twojego barber shopu, który pracownik ma najwięcej rezerwacji? Stworzyliśmy szereg prostych raportów, w tym raporty sprzedaży, abyś mógł na bieżąco śledzić swoją działalność.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w salonie barberskim w Londynie w 2004 roku...

W 2004 roku mały salon barberski we wschodnim Londynie potrzebował czegoś, co pomogłoby w zarządzaniu codziennym biznesem, ponieważ właściciel był zbyt zajęty strzyżeniem, zarządzaniem salonem i dbaniem o to, aby klienci byli zadowoleni.

Następnie partnerzy, Paul (który wyglądał po marketingu dla salonu i naszego założyciela) i Bradley (stylista włosów) postanowił zrobić skok, aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania salon, wraz z 24/7 rezerwacja online, aby zarządzać ich planowania, zarządzania zapasami i prowizji pracowników.

Teraz, po wielu latach, salon ten jest największym niezależnym luksusowym salonem w Londynie działającym w czterech prestiżowych lokalizacjach w całym mieście. Część tego sukcesu jest częściowo ze względu na posiadanie wglądu, który pozwolił jego właścicielom podjąć właściwe decyzje.

Z naszego korzystania z innych systemów salonowych, umieściliśmy tę wiedzę wraz z kilkoma fantastycznymi programistami w budowaniu łatwego w użyciu i czyniącego oprogramowanie salonowe bezpłatnym dla każdej firmy beauty & wellness - niezależnie od ich wielkości i miejsca na świecie.

London

Właściciele barberów
Belliata + Zolmi

Marcus Blifford

Oprogramowanie dla barberów od Belliata pomogło mi zaoszczędzić czas i poprawić zarządzanie moimi barberami. Moi barberzy mają bezpośredni dostęp do swoich harmonogramów, mogąc natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbaru, przyjęciami zapasów i automatycznymi zamówieniami poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Belliata obejmują również pakiet raportów dla barberów, zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Najlepsze oprogramowanie dla barberów! Narzędzia do zarządzania recenzjami online pomogły nam poprawić naszą reputację w sieci. Nasi klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie (ponad 10 nowych recenzji tylko w ciągu miesiąca!). Kampanie marketingowe SMS i programy lojalnościowe pomogły nam zwiększyć retencję klientów.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu barberskiego) i pozwalać naszym klientom na dokonywanie rezerwacji online, znacznie szybciej wypełniamy nasz kalendarz. Na dodatek automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów do klientów i zmniejszyły liczbę nieodebranych wizyt u barbera o połowę.

Nasi zaufani partnerzy - Twój spokój

Nasze oprogramowanie do rezerwacji barberów
działa z tymi zaufanymi markami

Logo McAfee
Logo Stripe
Logo Amazon
Logo PayPal

Dlaczego oferujemy darmowe oprogramowanie dla barberów?

Czy jest jakiś haczyk dla Twojego barbera?

Free Software

Mamy również funkcje premium - inteligentne rozwiązania, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć przychody. Zaczynają się one od super niskiej opłaty miesięcznej i obejmują:

 • Check

  Przypomnienia o wizytach przez SMS - zmniejsz liczbę niestawiennictw nawet o 70%.

 • Check

  Prośby o recenzje w Google - zwiększ liczbę recenzji w google od zadowolonych klientów

 • Check

  Więcej raportów biznesowych - podejmuj właściwe decyzje w swoim biznesie dzięki naszemu pełnemu pakietowi raportów

 • Check

  Przyjmuj płatności online - przyjmuj pełne lub zaliczkowe płatności do rezerwacji online

 • Check

  Branded booking page - dodaj logo swojego barbera do strony rezerwacji i usuń branding Belliata

 • Check

  Lojalność klientów - popraw utrzymanie klientów dzięki naszym punktom lojalnościowym

Rozpocznij korzystanie z nowego oprogramowania dla barberów
W zaledwie 15 minut.

Utwórz darmowe konto i pobierz naszą aplikację z App Stores
to jest łatwe i szybkie do skonfigurowania

Utwórz kalendarz

Więcej pytań na temat naszego oprogramowania Barber?

Oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania

Czy masz aplikację?

Tak mamy aplikacje zarówno dla Ciebie, Twój personel, a także łatwy w użyciu rezerwacji aplikacji dla klientów. Nasze aplikacje są dostępne na Android i iPhone

Jakie jest najlepsze oprogramowanie dla barberów?

Najlepsze oprogramowanie planowanie barbershop powinien spełniać oczekiwania klienta: wygodne rezerwacja online i płatności, możliwość zmiany terminu lub anulowania fryzurę z ich smartfonów, lista oczekujących na walk-ins, jak również potrzeby biznesowe: zintegrowane rozwiązanie POS z szybką kasą i płatności online, nie-show ochrony, cyfrowe usługi barber marketing automation, zarządzanie zapasami, bulletproof barber planowania. A przede wszystkim, oprogramowanie do umawiania wizyt u barbera musi być łatwe w użyciu i niezawodne.

Czy zapewniasz niestandardową konfigurację?

Tak, możemy skonfigurować swój profil oprogramowania barber dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu na żywo.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego bezpłatnego wsparcia, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści z Belliata Barber Software. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, czat na żywo, e-mail i filmy YouTube, aby poprowadzić Cię przez.

Jak bezpieczne są moje dane barber shop?

Bezpieczeństwo danych jest dla nas absolutnym priorytetem. Przede wszystkim uważamy, że Twoje dane są Twoje, a nie nasze. Wszystkie dane w Twoim profilu barbera zolmi są regularnie backupowane na naszej szyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services. Używamy również zabezpieczeń systemu SSL i bardzo solidnych firewalli dla naszego sprzętu.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Tak! Trzymamy się z dala od kontaktów czy okresów wypowiedzenia. Możesz obniżyć lub anulować swój plan premium barber shop software w dowolnym momencie. Oczywiście, zawsze możesz zachować dostęp do naszego darmowego planu oprogramowania dla barber shopów.