Manicure Hybrydowy Matarnia Gdańsk

 • Majka

  majora Mieczysława Słabego 2
  Gdańsk

  Niedziela Zamknięte
  Poniedziałek 08:00 - 20:00
  Wtorek 08:00 - 20:00
  Środa 08:00 - 20:00
  Czwartek 08:00 - 20:00
  Piątek 08:00 - 20:00
  Sobota 09:00 - 16:00
Manicure Hybrydowy Gdańsk Matarnia

Manicure Hybrydowy Matarnia Gdańsk

Manicure Hybrydowy Matarnia Gdańsk – jakie ceny

Koszt manicure hybrydowego Matarnia Gdańsk zależy od lokalizacji i standardu wybranego salonu pielęgnacji paznokci Gdańsk, doświadczenia manikiurzystki oraz dodatkowych usług lub zdobień paznokci, na które się zdecydujesz. Cena manicure hybrydowego Matarnia Gdańsk jest zwykle wyższa niż manicure ze zwykłym lakierem do paznokci ze względu na jego dłuższą trwałość, sposób nakładania i utrwalania. Ceny manicure hybrydowego Matarnia Gdańsk w dobrych salonach paznokci zaczynają się od 130 zł lub więcej. Z Belliata masz możliwość łatwego porównania cen manicure hybrydowego Matarnia Gdańsk oraz usług dodatkowych w każdym salonie.

Paznokcie Hybrydowe Matarnia Gdańsk - Wady i Zalety

Zaletą paznokci hybrydowych jest wzmocnienie płytki paznokcia, zwiększenie odporności na uszkodzenia, trwałość, brak odprysków i rys na lakierze. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe w salonie Matarnia Gdańsk będą miały wspaniały połysk oraz naturalny wygląd. Lakiery hybrydowe, w odróżnieniu od zwykłych lakierów, nie zasychają w buteleczce. Rekomendujemy robienie hybryd w Matarnia Gdańsk tylko dobrym salonie, rekomendowanym przez klientki na platformie Belliata. Pamiętaj przy prawidłowym wykonaniu i usunięciu hybrydy nie niszczą paznokci.

Wady paznokci hybrydowych to, że mogą wysuszać płytkę paznokcia i prowadzić do jej rozdwajania się u osób ze słabymi, cienkimi i łamliwymi paznokciami lub w przypadku, gdy hybrydy Matarnia Gdańsk zostaną nieodpowiednio nałożone lub usunięte.

Jak umówić się na dobry manicure hybrydowy Matarnia Gdańsk?

Najprostszym sposobem na znalezienie salonu paznokci, gdzie zrobisz świetne paznokcie hybrydowe jest użycie aplikacji do rezerwacji Belliata. Wpisz “manicure hybrydowy” Matarnia Gdańsk i po chwili na Twoim telefonie otrzymasz listę najlepszych salonów pielęgnacji paznokci, które wykonują manicure hybrydowy Matarnia Gdańsk. Dzięki aplikacji do rezerwacji wizyt Belliata łatwo sprawdzisz dostępne terminy na hybrydę, ale również zapoznasz się z opiniami klientek, które skorzystały z usługi manicure hybrydowego Matarnia Gdańsk, zobaczysz portfolio wykonanych paznokcie hybrydowych przez wybraną manikiurzystkę.