Laminacja Brwi Kielce

 • Wesoła Kępka

  Generała Tadeusza Kościuszki 52/010
  Kielce

  Niedziela Zamknięte
  Poniedziałek 09:00 - 17:00
  Wtorek 09:00 - 17:00
  Środa 09:00 - 17:00
  Czwartek 09:00 - 17:00
  Piątek 09:00 - 17:00
  Sobota 10:00 - 14:00
 • Lashmania

  Warszawska 34A/19
  Kielce

  Niedziela Zamknięte
  Poniedziałek 09:00 - 17:00
  Wtorek 09:00 - 17:00
  Środa 09:00 - 17:00
  Czwartek 09:00 - 17:00
  Piątek 09:00 - 17:00
  Sobota 09:00 - 12:00
 • Studio Urody Pretty Bar

  Zagnańska 94/21
  Kielce

  Poniedziałek 09:00 - 20:00
  Wtorek 09:00 - 20:00
  Środa 09:00 - 20:00
  Czwartek 09:00 - 20:00
  Piątek 09:00 - 20:00
  Sobota Zamknięte
  Niedziela Zamknięte
Laminacja Brwi Kielce

Laminowanie Brwi Kielce

Ile Kosztuje Laminowanie Brwi Kielce?

Cena laminowania brwi Kielce może się różnić w zależności od takich czynników, jak lokalizacja, ceny w salonach Kielce oraz dostępność dodatkowych usług lub pakietów.

Laminacja brwi w salonach kosmetycznych w pobliżu kosztuje średnio od 50 do 100 zł. za sesję.

Jak Wygląda Proces Laminowania Brwi w Salonach Kosmetycznych Kielce?

Proces laminowania brwi obejmuje kilka etapów, aby osiągnąć pożądany efekt:

 • Przygotowanie: Obszar brwi jest dokładnie oczyszczany, aby usunąć wszelkie ślady makijażu, olejków lub zanieczyszczeń. Zapewnia to czyste płótno dla procesu laminowania brwi.

 • Zastosowanie roztworu relaksującego: Na włoski brwi nakładany jest delikatny, specjalistyczny roztwór. Roztwór ten zmiękcza i rozluźnia mieszki włosowe, czyniąc je bardziej plastycznymi.

 • Szczotkowanie i modelowanie: Włoski brwi są ostrożnie rozczesywane do góry za pomocą szczoteczki lub grzebienia. Pozwala to estetykowi ocenić naturalny wzór wzrostu i kształt brwi.

 • Roztwór utrwalający: Po nadaniu brwiom pożądanego kształtu nakładany jest preparat utrwalający. Roztwór ten utrzymuje włoski brwi na miejscu, ustawiając je w nowo zdefiniowanej pozycji.

 • Czas przetwarzania: Roztwór utrwalający pozostawia się na określony czas, zwykle około 10-15 minut. Czas ten może się różnić w zależności od marki użytych produktów i pożądanego poziomu liftingu.

 • Neutralizacja: Po upływie czasu przetwarzania nakładany jest roztwór neutralizujący, aby zatrzymać proces chemiczny. Stabilizuje to włoski brwi w ich nowo ukształtowanej pozycji.

 • Serum odżywcze: Odżywcze serum lub olejek są często nakładane na brwi w celu uzupełnienia wilgoci i promowania zdrowia brwi. Pomaga to zapobiegać wysuszeniu i zachować wypolerowane wykończenie.

 • Ostateczne kształtowanie i przycinanie (opcjonalnie): Po zakończeniu procesu laminowania brwi mogą być dalej kształtowane lub przycinane w razie potrzeby. Ten krok zapewnia czysty i zadbany wygląd.

 • Porady dotyczące pielęgnacji: Klient otrzymuje instrukcje dotyczące pielęgnacji, które mogą obejmować unikanie nadmiernej wilgoci, olejków lub ostrych produktów na brwiach przez określony czas.

Cały proces laminowania brwi trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut, w zależności od techniki zastosowanej przez kosmetyczkę i użytych produktów. Rezultatem są dobrze zdefiniowane, uniesione brwi o eleganckim i dopracowanym wyglądzie, który może utrzymywać się przez kilka tygodni.

Dobra Laminację Brwi Kielce - jak znaleźć?

Jeśli szukasz najlepszej kosmetyczki, u której wykonasz zabieg laminacji brwi Kielce wejdź na belliata.pl i sprawdź bogatą ofertę najlepszych gabinetów kosmetycznych Kielce, z którymi współpracujemy. Wystarczy, że wybierzesz „laminacja brwi Kielce”, żeby otrzymać listę salonów. Z Belliatą szybko i wygodnie sprawdzisz ceny laminacji brwi Kielce, zapoznasz się z rzetelnymi opiniami klientek, które skorzystały z zabiegu w danym salonie i sprawdzisz dostępne terminy. Super szybko przefiltrujesz wyniki wyszukiwania zabiegu “laminowanie brwi Kielce” za pomocą lokalizacji, cen lub opinii klientów. Na profilach rekomendowanych przez nas salonów znajdziesz również dokładne opis i zdjęcia zabiegu laminowania brwi.

Gdy będziesz gotowa, aby umówić się na wizytę laminowania brwi Kielce kliknij "Zarezerwuj teraz" i wybierz dogodną dla siebie datę i godzinę. Szczegóły Twojej wizyty będą dla Ciebie dostępne w aplikacji, gdzie w razie potrzeby z łatwością zmienisz termin lub odwołasz wizytę. Dzięki automatycznym przypomnieniom o wizycie na 100% nie zapomnisz o umówionej wizycie na laminację brwi Kielce.

Najlepsze laminowanie brwi Kielce czeka na Ciebie!

Pozostałe Usługi