Najlepsze Fryzury Męskie Krótkie na 2024 Rok

Wysłany na Dec 12, 2023

Najlepsze Fryzury Męskie Krótkie

Krótkie fryzury męskie to stylowa i łatwa w utrzymaniu opcja dla mężczyzn poszukujących świeżego i nowoczesnego wyglądu. Jedną z najmodniejszych krótkich fryzur jest fryzura typu fade, w której długość włosów stopniowo zmniejsza się w kierunku boków i tyłu. Tworzy to elegancki i nowoczesny wygląd, który pasuje do różnych kształtów twarzy i osobistych preferencji.

Jeśli zastanawiasz się nad fade jako kolejną krótką fryzurą, zapoznaj się z tym przewodnikiem po fryzurach fade. Zawiera on szereg krótkich fryzur typu fade, zapewniając inspirację i porady ekspertów, których potrzebujesz, aby dokonać pewnego wyboru dla swojego nowego wyglądu.

Przejdź Do Sekcji, Którą Lubisz

Bardzo Krótkie Fryzury Męskie

Fryzura Męska Crew Cut

Fryzura męska crew cut

Belliata The Male Wrocław

Zobacz na Instagram

To jedna z najbardziej udanych krótkich fryzur dla mężczyzn o dowolnym typie włosów - wygląda świetnie z każdą teksturą włosów. Krótką grzywkę można zaczesać do przodu lub podkręcić żelem, aby nadać jej nowoczesny wygląd. To modna fryzura z długą historią.

Wysoki Bob Krótka Fryzura Męska

Wysoki bob krótka fryzura męska

Belliata Lucjan`S Barber Shop Gliwice

Zobacz na Instagram

Prawdopodobnie widziałaś już fryzurę high bob. Jest to jedna z najpopularniejszych męskich fryzur i nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie miała stracić na popularności. Wysoka fryzura wygląda najlepiej na mężczyznach o okrągłym kształcie twarzy, ponieważ krótkie boki i długość na górze równoważą rysy twarzy.

Military Haircut - fryzury męskie krótkie wojskowe

Fryzura męska military haircut

Belliata M.M Dahlke Bydgoszcz

Zobacz na Instagram

Jest to bardzo popularny sposób noszenia krótkich włosów - jest łatwy w utrzymaniu, wygodny i pasuje do każdego rodzaju włosów. Boki są ogolone dość krótko, a na czubku głowy pozostaje tylko trochę długości. Nie będziesz musiał wkładać wiele wysiłku w stylizację takiej fryzury męskie, co czyni ją świetną opcją dla zapracowanych facetów.

 

Fryzury Męskie Średniej Długości

Fryzura Ivy League

Fryzura ivy league

Belliata Dandys Barber Shop Warszawa

Zobacz na Instagram

Ta fryzura jest również znana jako Harvard Clip. Z tyłu i po bokach przypomina cięcie typu crew cut, ale długość na górze z przodu ułatwia stylizację krótkich włosów. To świetna krótka fryzura z teksturą dla mężczyzn o okrągłej twarzy.

Fryzura Męska French Crop

Fryzura męska french crop

Belliata Lucjan`s Barber Shop Gliwice

Zobacz na Instagram

Uwielbiamy fryzury z teksturą - to klasyka. Ta fryzura french crop jest czasami nazywana cięciem Cezara. Jest to jedna z najpopularniejszych średnich fryzur dla mężczyzn, którzy szukają łatwych w stylizacji i utrzymaniu opcji. Jeśli Twoje włosy mają naturalną teksturę, jest to łatwy sposób, aby ją nadać.

Średniej Długości Fade

Średniej długości fade

Belliata The Male Wrocław

Zobacz na Instagram

To modna fryzura, która jest jednocześnie niechlujna i schludna. Długość włosów na czubku głowy daje możliwość zabawy włosami, podczas gdy zwężone włosy po bokach wyglądają profesjonalnie i schludnie.

Fajne Krótkie Fryzury Męskie

Krótkie Męskie Fryzury z Grzywką

Krótkie męskie fryzury z grzywką

Belliata Blackbeard Wrocław

Zobacz na Instagram

Ta krótka fryzura pasuje do niemal każdego kształtu twarzy i wygląda niesamowicie. Jeśli masz kwadratową lub okrągłą twarz, możesz nosić ją ze (stosunkowo) długimi włosami, ale faceci o wąskiej twarzy lub cienkiej skórze powinni wybrać krótką grzywkę.

Faux Hawk - Męskie Fryzury Krótkie

Faux hawk -  męskie fryzury krótkie

Belliata Przystanek Fryzjer Warszawa

Zobacz na Instagram

Fryzura Faux Hawk jest klasyfikowana jako ekstremalna, ale szybko staje się jedną z najmodniejszych krótkich fryzur tego roku. Uwielbiamy tę fryzurę z kolcami, ponieważ można ją nosić również w profesjonalnym otoczeniu, jest tak wszechstronna.

Pompadour - Krótkie Włosy Męskie

Pompadour - krótkie włosy męskie

Belliata Barber'ana Bielsko-Biała

Zobacz na Instagram

To jedna z tych fryzur dla mężczyzn z krótkimi włosami, która nigdy nie wyjdzie z mody. Być może Elvis sprawił, że pompadour stał się modny w latach 50-tych, ale współcześni mężczyźni dostosowali go do własnego stylu.

Wygolone Boki Fryzury Męskie Krótkie

Fryzura Męska Krótka Z Przedziałkiem

Fryzura męska krótka z przedziałkiem

Belliata Przystanek Fryzjer Warszawa

Zobacz na Instagram

Nie wszystkie fryzury dla krótkich włosów są tak łatwe w utrzymaniu i wyglądają tak klasycznie jak ta. Nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i falowanych, więc nie bój się eksperymentować z naturalną teksturą włosów. Jeśli chcesz uzyskać bardziej ostry i nowoczesny wygląd, połącz go z wysokim blaknięciem.

Fryzura Fade

Fryzura fade

Belliata Blackbeard Wrocław

Zobacz na Instagram

W tej fryzurze możesz wypróbować różne długości włosów na czubku głowy, ale jej główną cechą jest to, że włosy zwężają się wokół uszu i na karku. Ta krótka fryzura pasuje do twarzy o owalnym kształcie.

Fryzura High Top Fade

Fryzura high top fade

Belliata M.M Dahlke Bydgoszcz

Zobacz na Instagram

Dłuższe włosy na czubku głowy sprawiają, że ta fryzura jest świetną opcją dla niskich facetów. Wygląda nieco bardziej dorośle niż mohawk, ale nadal możesz żelować je na krótkie, kolczaste włosy, jeśli chcesz pobawić się stylem.

Modne Krótkie Fryzury Męskie

Fryzura French Crop

Fryzura french crop

Belliata Kasta Barbershop Warszawa

Zobacz na Instagram

Fani serialu Peaky Blinders od razu rozpoznają tę teksturowaną fryzurę - cięcie ma zerowe blaknięcie po bokach, nadając mu "rozłączony" wygląd, który jest połączeniem dwóch dramatycznych stylów. Aby nadać fryzurze francuski kształt, użyj pomady.

Fryzura Męska Z Długą Grzywką

Fryzura męska z długą grzywką

Belliata Nb Problond Warszawa

Zobacz na Instagram

Teksturowane włosy to świetny sposób na podkreślenie naturalnej objętości, a my uwielbiamy tę wariację na temat klasycznej grzywki. Najlepiej wygląda u mężczyzn o kwadratowej twarzy, ale każdy może ją nosić - jest bardzo wszechstronna.

Fryzura Męska Low Fade

Fryzura męska low fade

Belliata Baku City Barbershop Warszawa

Zobacz na Instagram

To stylowy, nowoczesny i elegancki sposób noszenia krótkich włosów. Łączy w sobie schludność tradycyjnej fryzury z krótką długością, którą można stylizować. Preferujemy raczej miękki przedziałek niż twardą, chirurgiczną linię.

Fryzury Męskie Krótkie Z Prostymi Włosami

Fryzura Slick Back

Fryzura slick back

Belliata Warsaw Barber Shop Warszawa

Zobacz na Instagram

Krótkie fryzury dla mężczyzn o prostych włosach nie muszą być nudne. To vintage sposób na noszenie nieco dłuższych włosów. Co więcej, jest łatwa w stylizacji - wystarczy zacząć od wilgotnych włosów, które następnie ułożysz nakładając na nie żel lub pomadę.

Fryzura Na Pazia Męska

Fryzura na pazia męska

Belliata Uomo Barbershop Kraków

Zobacz na Instagram

Rozważając fryzury dla krótkich włosów, mężczyźni z bardzo prostymi włosami nie powinni pomijać tego klasycznego stylu. Gładka grzywka z przodu wysuwa włosy do przodu, a ścięte boki zwracają uwagę na teksturę.

Fryzura Undercut

 Fryzura undercut

Belliata Barberian Academy&Barber Shop Emilii Plater Warszawa

Zobacz na Instagram

Bardzo krótkie włosy po bokach zwracają uwagę na włosy na czubku głowy - zalecamy dodanie tekstury do tej krótkiej fryzury. Ta fryzura może być również noszona z włosami przy twarzy.

Krótkie Fryzury Męskie Dla Falowanych Włosów

Kręcona Grzywka

Kręcona grzywka

Belliata Royal Hair Warszawa

Zobacz na Instagram

Jeśli chodzi o krótkie fryzury dla mężczyzn, kręcone włosy nie powinny powstrzymywać Cię przed cieszeniem się najfajniejszymi fryzurami. Stylizacja krótkich kręconych włosów w grzywkę wymaga trochę praktyki, ale efekt końcowy jest wart wysiłku.

Messy - Modne Fryzury Męskie

Messy - modne fryzury męskie

Belliata Royal Hair Warszawa

Zobacz na Instagram

Jeśli szukasz męskiej fryzury z krótkimi kręconymi włosami, która przyciągnie uwagę do oczu i zrównoważy ciężką linię szczęki, wypróbuj tę grzywkę. Najlepiej komponuje się ze średnią lub niską fryzurą po bokach i warstwami na górze.

Fryzura Męska Wolf Cut

Fryzura męska wolf cut

Belliata Dashira Wrocław

Zobacz na Instagram

Ta krótka fryzura jest połączeniem retro kreskówki i kudłatego cięcia i jest idealną męską krótką fryzurą dla kręconych lub falowanych włosów. Jest bardzo łatwa w stylizacji i utrzymaniu, a Ty zawsze będziesz wyglądać cool.

Krótkie Fryzury Dla Starszych Mężczyzn

Włosy Zaczesane Do Tyłu

Włosy zaczesane do tyłu

Belliata Grail Cut Warszawa

Zobacz na Instagram

Niektóre męskie fryzury dla krótkich włosów wyglądają drogo i modnie - ta nisko zaczesana do tyłu fryzura jest zdecydowanie jedną z nich. Jest ono idealne dla starszych panów o gęstych włosach, którzy nie mają nic przeciwko wysiłkowi włożonemu w ich stylizację i sprawia, że włosy w kolorze soli i pieprzu są bardzo widoczne.

Fryzura Buzz Cut

Fryzura buzz cut

Belliata House Of Barbers Warszawa

Zobacz na Instagram

Buzz cut wygląda dobrze zarówno na młodych, jak i starszych facetach, zwłaszcza jeśli mają średnie lub gęste włosy. Jest łatwe w stylizacji i nie wymaga wiele wysiłku. Jeśli masz przerzedzone włosy, może to nie być najlepszy wybór.

Męskie Fryzury Wygolone Boki

Męskie fryzury wygolone boki

Belliata Hair Republic Warszawa

Zobacz na Instagram

Jest to jedna z tych świetnych męskich krótkich fryzur, która jest odpowiednia dla lekko przerzedzonych włosów. Uniesiony przód stylizuje włosy nieco do przodu, a zaczesana do góry grzywka dodaje fryzurze objętości.

Krótkie Fryzury Męskie - Gęste Włosy

Fryzura Crew Cut

Fryzura crew cut

Belliata Barbersky Wrocław

Zobacz na Instagram

Strzyżenie typu crew cut jest już jedną z najlepszych krótkich fryzur męskich dla grubych włosów, a dodanie do niej tekstury nada jej charakteru i sprawi, że stanie się twoją własną. Spróbuj poprosić barbera o teksturowaną fryzurę z kwadratowymi bokami.

Pompadour Z Przedziałkiem

Pompadour z przedziałkiem

Belliata Pan Elegant Wrocław

Zobacz na Instagram

Pompadour jest również jedną z najlepszych krótkich fryzur męskich dla okrągłej twarzy, ale każdy, kto nie ma wąskiej twarzy, również wygląda w niej świetnie. Spektakularna linia po bokach głowy i objętość na czubku głowy są idealne dla grubych włosów.

Przedziałek Z Boku

Przedziałek z boku

Belliata The Male Wrocław

Zobacz na Instagram

Proste i eleganckie krótkie fryzury męskie z przedziałkiem z boku to świetny sposób na stylizację gęstych włosów. Dodaj kilka cienkich warstw, aby poradzić sobie z dodatkową objętością, zwłaszcza jeśli chcesz łatwo ułożyć tę fryzurę.

Krótkie Fryzury Męskie - Cienkie I Rzadkie Włosy

Fryzura High Fade

Fryzura high fade

Belliata Blues Barbershop Lublin

Zobacz na Instagram

Kolce to jedna z najpopularniejszych krótkich fryzur męskich dla cienkich włosów, ponieważ dodają tekstury i ukrywają, jak cienkie lub grube są włosy. Jeśli masz cienkie i rzadkie włosy, staraj się nie przesadzać z żelem - wystarczy odrobina.

Fryzura Męska Bob

 Fryzura męska bob

Belliata Barberian Academy&Barber Shop Emilii Plater Warszawa

Zobacz na Instagram

Krótkie fryzury męskie dla cienkich włosów nie muszą być bardzo krótkie. Kudłaty czubek może bardzo skutecznie ukryć cienkie i rzadkie włosy, zwłaszcza jeśli jest stylizowany nad czołem. Użyj sprayu z solą morską, aby stworzyć loki.

Fryzura Skin Fade

Fryzura skin fade

Belliata Krótkie Boki Barbershop Kraków

Zobacz na Instagram

Boki i tył tej fryzury są przycięte i przyciemnione w kierunku czubka głowy, co podkreśla włosy i tworzy iluzję dodatkowej objętości. Podciągnięcie linii oczu w kierunku czubka głowy również zrównoważy okrągłą twarz.

Krótkie Fryzury Męskie do Okrągłej Twarzy

Spikes

Fryzura męska spikes

Belliata Hair Republic Warszawa

Zobacz na Instagram

Ta fryzura dla krótkich włosów zostanie doceniona przez mężczyzn o okrągłej twarzy. Oprawia boki twarzy, a kolce na czubku głowy dodają objętości. Świetnie wygląda również z krótką brodą.

Fryzura Męska Side Part

Fryzura męska side part

Belliata Baciar Barber Shop Kraków

Zobacz na Instagram

Aby unowocześnić ten styl vintage, użyj cienkiego, twardego przedziałka z linią chirurgiczną. Objętość na czubku głowy stworzona przez przedziałek i zwężające się boki stworzy zrównoważony wygląd i zrekompensuje okrągłą twarz.

Fryzura Mini Brush-Up

Fryzura mini brush-up

Belliata Krótkie Boki Barbershop Kraków

Zobacz na Instagram

Przy bardziej okrągłym kształcie twarzy nie potrzebujesz dużej objętości, aby uzyskać atrakcyjny wygląd - wystarczy niewielka objętość. Aby uzyskać militarny wygląd, wybierz wysoką lub średnią fryzurę po bokach.

Krótkie Fryzury Męskie Z Brodą

Fryzura Quiff

Fryzura quiff

Belliata Barberian Academy&Barber Shop Emilii Plater Warszawa

Zobacz na Instagram

Dzięki Davidowi Beckhamowi coraz więcej mężczyzn decyduje się na tę fryzurę. Grzywka pasuje prawie każdemu mężczyźnie, ale krótsza fryzura równoważy długość brody i nadaje dodatkowej objętości na czubku głowy.

Fryzura Męska Średniej Długości Z Grzywką

Fryzura męska średniej długości z grzywką

Belliata Stara Szkola Wrocław

Zobacz na Instagram

To zabawny, chłopięcy styl, który pomoże każdemu mężczyźnie z brodą, nie wyglądając zbyt poważnie. Najlepiej wygląda z krótką brodą, zarostem lub kozią bródką, zwłaszcza jeśli masz okrągłą lub owalną twarz.

Fryzura Na Łyso

Fryzura na łyso

Belliata Blues Barbershop Lublin

Zobacz na Instagram

To stylowy wygląd, który zwróci całą uwagę na zadbaną brodę. Wielu mężczyznom podoba się fakt, że czysto ogolona głowa jest łatwa w utrzymaniu, co pozwala zaoszczędzić czas, gdy skupiasz się na brodzie.

Stylowe Męskie Krótkie Fryzury

Fryzura Dla Faceta Messy Crop

Fryzura dla faceta messy crop

Belliata Lucjan`S Barber Shop Gliwice

Zobacz na Instagram

Teksturowana fryzura jest już jedną z najpopularniejszych fryzur dla mężczyzn w każdym wieku, ale coraz częściej widzimy facetów, którzy robią z niej trochę bałaganu, dodając do niej odrobinę wosku lub pomady. Dlaczego by nie spróbować?

Crop Fade

Fryzura męska crop fade

Belliata Blackbeard Wrocław

Zobacz na Instagram

Ta fryzura to idealnie wyważone cięcie po bokach i z tyłu z krótko przyciętą górą. Możesz eksperymentować z długością - niektórzy faceci lubią zaczesywać grzywkę na czoło, podczas gdy inni noszą ją krótko i schludnie.

High And Tight

Fryzura męska high and tight

Belliata Baciar Barber Shop Kraków

Zobacz na Instagram

Wysoko i ciasno to popularna fryzura wojskowa, ale nadaje się również do większości rodzajów włosów i wymaga niewielkiej pielęgnacji. Jest to świetna fryzura dla profesjonalnych mężczyzn, którzy zawsze chcą wyglądać surowo.

Krótkie Fryzury Dla Łysiejących Mężczyzn

Butch

Fryzura męska butch

Belliata Barberoni Wrocław

Zobacz na Instagram

To klasyczna fryzura dla mężczyzn cierpiących na łysienie. Jest łatwa w utrzymaniu, pozostawia włosy wystarczająco długie do stylizacji i zwraca uwagę na przerzedzone włosy.

Fryzura Męska Krótkie Boki

Fryzura męska krótkie boki

Belliata Stara Szkola Wrocław

Zobacz na Instagram

Ten rodzaj fryzury wymaga szczególnej uwagi, aby linia wzrostu włosów zlewała się z resztą włosów, co jest idealnym wyborem dla łysiejących mężczyzn. Najlepiej wygląda na facetach o owalnym kształcie twarzy, ale dobry fryzjer może pomóc wykonać ją każdemu.

Męska Fryzura Brush Back

Męska fryzura brush back

Belliata The Male Wrocław

Zobacz na Instagram

Jeśli nadal masz dużo włosów na czubku i środku głowy, zaczesanie ich do przodu i dodanie kilku warstw pomoże uzyskać wrażenie większej objętości i ukryć przerzedzone włosy z przodu.

Rekomendacje

Mamy nadzieję, że udało nam się pomóc Ci zawęzić wybór i zdecydować, którą fryzurę wypróbujesz w następnej kolejności.

Krótkie fryzury męskie obejmują zarówno ultranowoczesne i punkowe, jak i konserwatywne i klasyczne fryzury, dając wiele miejsca na indywidualną ekspresję. Najlepszą rzeczą we włosach jest to, że odrastają, więc nie bój się podjąć ryzyka i spróbować czegoś nowego.

Citaty

Męskość, konsumpcjonizm i wygląd: spojrzenie na męskie włosy
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j

Fryzury i moda
https://www.lovetoknow.com/life/style/hairstyles-fashion

Encyklopedia włosów: historia kultury
https://books.google.kg/books?hl=ru&lr=&id=DxyyEAAAQBAJ&oi=fnd&pg


Fryzury Męskie Krótkie - Pytania I Odpowiedzi

Jakie Są Modne Krótkie Fryzury Męskie W 2024 Roku?

Trendy stale się zmieniają, ale najpopularniejsze krótkie fryzury męskie, które widzieliśmy w tym roku, to grzywka, buzz cut i francuskie cięcie. Nie pozwól jednak, by trendy zadecydowały o tym, którą z nich wybierzesz - wybierz to, co chcesz wypróbować.

Jakie Są Najlepsze Krótkie Fryzury Męskie?

Prawdopodobnie już to wiesz, ale nie ma jednej fryzury, która byłaby idealna dla każdego mężczyzny. Grzywka jest jedną z najbardziej uniwersalnych fryzur, ale jeśli masz problem z podjęciem decyzji, zapisz kilka zdjęć w telefonie i porozmawiaj z fryzjerem o tym, co będzie wyglądać najlepiej.

Które Fryzury Męskie Krótkie Są Najłatwiejsze W Pielęgnacji?

Najłatwiejsze w pielęgnacji są fryzury typu buzz cut lub ogolona głowa, ponieważ nie blakną i wymagają bardzo niewielkiej stylizacji, ani użycia odpowiedniego szamponu. Jeśli nie lubisz tych fryzur, wybierz posrednie krókie cięcie. Pamiętaj żeby dbać o kondycję włosów, zwłaszcza włosów nadmiernie przetłuszczających się. A do stylizacji włosów